fanfiki tolkienowskie
Komentarze do Anduril
Reviewer: fal (Podpis) · Date: 2007-02-04 01:23 · On: Anduril

Spodziewam si, e w kolejnym nie Danarona rwnie goci krl Elessar... ktry wraz z Boromirem obieca synnemu artycie dotkliw, cho _krtk_ w realizacji, zemst, pki co w _zawieszeniu_. Danaron za _nisko_ si kaniajc przyj w wyrok w pokorze, budzc si nastpnie z koszmaru spocon i przeraon :P

Reviewer: ZairUgruNad (Podpis) · Date: 2007-02-04 01:18 · On: Anduril

Pikny tekst i si umiaam, a trzeba mi byo tego ;-) Biedni ci artyci w Gondorze byli ;-) Nie mogli wcisn "control+z" - kamienia zawsze mona odj, ale doda si ju nie da ;-)

Reviewer: Nifrodel (Podpis) · Date: 2006-12-01 20:15 · On: Anduril

wietne to opowiadanie Sil :D :D Obmiaam si zwaszcza z koca, cho musze przyzna, e niedoskonao posgu wielkiego Elessara nie wywouj jakiego szczeglnego applauzu w mej wyobrani ;P Jak moga MU to zrobi ;P

Reviewer: Tici (Podpis) · Date: 2006-03-29 22:36 · On: Anduril

Sil... Jak ty to robisz? Piszesz, że tekst jest humorystyczny, a ja, choć prycham smiechem co drugie zdanie, to tak na koniec wcale nie czuje się wesoło? Jakim sposobem potrafisz sprawić, że wśród słownych perełek i niezbyt, hmm... cenzuralnych skojarzeń, ma się dreszcze na plecach?
Urocza jest niechęć Elessara do próżnych ceremoniałów, bawią nader birbanccy przyjaciele rzeźbiarza, ale w tym opowiadaniu jest coś takiego, że... po prostu ciarki przechodzą.
Jakbym stanęła pomiędzy tymi figurami.

Reviewer: Nilcamiel (Podpis) · Date: 2006-03-28 15:31 · On: Anduril

O, esz! Prawie si spakaam. Szkoda, e nie czytaam tego wczeniej, ale dobrze, e narobiam. Perypetie Danarona s niesamowite. Kocwka utrafiona w dziesitk.

Musisz zaloguj się (zarejestruj się) by skomentować.