fanfiki tolkienowskie
Komentarze do Elara
Reviewer: Ariana (Podpis) · Date: 2010-05-31 23:01 · On: Rozdział 1

Jak dobrze wrócić do tego opowiadania, właśnie teraz, wieczorem, kiedy deszcz bębni mi nad głową.
Jestem niezmiennie pełna podziwu, gdy sięgam po któryś z Twoich tekstów. W niewielu słowach potrafisz zbudować taki klimat, że deszcz może bębnić, a ja go przestaję słyszeć. Już Ci kiedyś pisałam, że bardzo lubię Twioją Elarę. Stworzyłaś postać, która w innych opowiadaniach wyróżnia się charakterem. A tutaj? Tutaj zaprezentowałaś krótki przekrój przez całe jej życie. I to taki, po którym Elara staje mi się jeszcze bliższa. Wspomnienia, nutka melancholii przeplatająca się ze smutkiem i szczęśliwymi wspomnieniami, a wszystko w odpowiednich proporcjach. Po prostu jedna wielka perełka.
Ariana

Reviewer: Aredhel (Podpis) · Date: 2006-11-17 00:40 · On: Rozdział 1

wietne opowiadanie, refleksyjne, w sam raz na jesienny wieczr :) Od niedawna czytam fanfiki na tej stronie i twoje szczeglnie mi si spodobay, uwaam e wietnie piszesz :) a poza tym uwielbiam historie zwizane z Namiestnikami :)

Reviewer: Nifrodel (Podpis) · Date: 2006-01-17 19:23 · On: Rozdział 1

Pikne opowiadanie Tici :) Kade Twoje opowiadanie jest inne, kade w niesamowity sposb wciga. W tym urzeka mnie historia tej kobiety, wydawaoby si - banalna narodziny, ycie- mier- a jednak...jak to jest napisane :)))) Kiedy tak patrz na jej ycie z perspektywy czasu, jej oczami, odczuwam smutek, jak nieokrelon nostalgi, e wszystko przemija. Podoba mi si nastrj w tym opowiadaniu, nastrj zmierzchu.

Musisz zaloguj się (zarejestruj się) by skomentować.