fanfiki tolkienowskie
Komentarze do Isengard
Reviewer: Dagobert (Podpis) · Date: 2010-10-30 23:37 · On: Isengard o poranku

Prawie sześćdziesiąt cztery tysiące słów ws. odklejającego się od rzeczywistości Sarumana. A właściwie ws. tego czym do tej rzeczywistości jest jeszcze przyklajstrowany. Grima jest jak guma rozciągnięta między tym paranoikiem megalomanem a światem. Jedyne w swoim rodzaju.

Reviewer: Pelle (Podpis) · Date: 2005-12-26 00:42 · On: Isengard o poranku

Uwielbiam Twoj isengardzk seri! Zupenie zmienia sposb, w jaki czowiek widzi Sarumana i Grim, czyni ich bardziej ludzkimi i tak jakby bliszymi nam samym. Zawsze byo mi al Grimy, ale po przeczytaniu "Isengardu" to odczucie tylko si wzmocnio. I caa masa tych piknych kawakw z szachami, ryem, orkami... cudne! Wszystkim gorco polecam!

Reviewer: Nifrodel (Podpis) · Date: 2005-12-25 18:08 · On: Isengard o poranku

Hie :D Umiaam si :D (zwaszcza z Sarumana Wielobarwnego a wrcz tczowego :D), fajnie napisane :)

Ps. Wydawao mi sie, ze w chwili zatopienia Isengardu nie byo tam ni jegnego orka (wszyscy wymaszerowali na Rogaty Grd), zostali li tylko ludzie. Wic Saruman nie mg za bardzo doglda pracy orkw?

Odpowied autora(autorw): Ciesz si, e si podoba :) A propos orkw - wydawao mi si, e jednak tam jacy byli. Entowie pozwolili uciec z Isengardu ludziom, ale przedstawiciele wyej wspomnianej rasy ju takiego szczcia nie mieli.

Musisz zaloguj się (zarejestruj się) by skomentować.